Ürün Tanıtımı / Güvenlik Sistemleri

SİS GÜVENLİK SİSTEMLERİ / TANITIMI

Cihaz; Korunması istenilen yere konulan hareket sensörlerinden (pır) aldığı komutla
bulunduğu ortama sis basarak içeriye giren yabancı insanların görüşünü kapatarak her hangi bir cismin alınmaması üzerine tasarlanmıştır.

Satın almış olduğunuz sistem ev ve iş yerlerinizi korumaya yönelik tasarlanmış bir cihaz olup gündüz veya gece olarak 7/24  çalışmaktadır. Cihaz kendisine bağlanan hareket algılayıcılarıyla,panik butonu ve kumandayla çalışmaktadır. Cihaz iki mod( GÜNDÜZ ve GECE ) de çalışmaktadır. DabSİS Güvenlik Sistemi bir çalışmada 15 sn süreyle sis basar ve en az 50-75 m2 alanı kapatma özelliğine sahiptir. Cihaza 1 ile 10 arasında algılama sensoru ( pır ) bağlanabilir. Aynı zamanda birkaç adet panik butonu bağlanabilir. Cihazın deposu 250ml hacim olup, 3 kullanımlıktır.Herhangi bir alarm sistemine paralel bağlanabilir.
%100 Yerli Üretimdir.

  • İşyeri Güvenliği
  • Ev Güvenliği
  • Fabrika Güvenliği
  • Ofis Güvenliği
  • Garaj Güvenliği

 

DabSİS Güvenlik Sistemleri kullanımı için üretilen bir kimyasaldır.Yoğun Sis Likiti olarak, Yurtdışın’dan tedarik edilen kimyasallara göre az miktarda ( litre ) çok daha etkili olmaktadır. ” DRAGON FOG ” kimyasalını TÜRKİYE’ de üretimini 5 yıldır sürdürmekteyiz.

 KESİNLİKLE SAĞLIĞA ZARARI YOKTUR. ( belgelerimizi inceleyiniz ) .


İzin verilmiyor!